Gliss Kur Ultimate Color Eliksir

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

gliss-kur-ultimate-color-eliksir-z-olejkami

Gliss Kur Ultimate Color je olej navrhnutý predovšetkým pre farbené vlasy. Vychádza v plastovej fľaštičke s kapacitou 75 ml. Olej je dosť účinný a aplikácia – jednoduchá.

Avšak na konci sa môže pumpička zaseknúť a nesprávne dávkovať olej.

2. Zloženie

Gliss Kur Ultimate Color Elixir pozitívne prekvapuje obsahom prírodných olejov. Je ich v ňom mnoho. Sú dobre zosúladené. Ich koncentrácia v produkte je vysoká.

Slnečnicový olej – má prirodzene hojnosť mastných kyselín (viac ako 60% kyseliny linolovej zo skupiny omega-6). V jeho zložení nájdeme fosfolipidy, lecitín, karotén a vitamín E. Slnečnicový olej účinne posilňuje vlasy, zjemňuje ich, dodáva hladkosť.

Makadamiový olej – spomaľuje procesy starnutia. Rýchlo a účinne preniká dovnútra vlasov, regeneruje ich a zároveň im dodáva lesk a jemnosť. Makadamiový olej chráni vlasy počas stylovania. Olej je zdrojom omega-7 mastných kyselín. Táto ingrediencia je hlavnou zložkou séba, vylučovaného ľudskou pokožkou. S vekom môže jeho hladina stratiť rovnováhu – má to za následok nadmerné alebo nedostatočné vylučovanie séba. Makadamiový olej reguluje jeho vylučovanie a zlepšuje procesy prebiehajúce na pokožke hlavy. Vďaka tomu vlasy už viac nie sú drsné, krehké a nadmerne vysušené.

Sezamový olej – podporuje rast vlasov, chráni ich pred škodlivým slnečným žiarením, spomaľuje proces starnutia, dodáva im lesk a chráni farbu farbených vlasov. Sezamový olej zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov.

Olivový olej – veľmi účinne regeneruje vlasy, pôsobí proti krepovateniu a uľahčuje styling. Dodatočne im dodáva lesk a zabraňuje tomu, aby sa vlasy stali mdlé.

Mandľový olej – je zdrojom vitamínov A a E. Sú zodpovedné za dobrý stav vlasov, odolnosť a zabraňujú ich vypadávaniu. Zanechávajú vlasy jemné, lesklé a hydratované. Dodatočne pôsobí proti vplyvu voľných radikálov. Uľahčuje česanie mokrých vlasov po umytí.

Argánový olej– reguluje správnu hladinu hydratácie, chráni ich počas mnohých stylingových procesov, ako: fénovanie horúcim vzduchom, vyrovnávanie, natáčanie alebo farbenie.

3. Aplikácia

Aplikácia Gliss Kur Ultimate Color je veľmi pohodlná. Produkt sa môže aplikovať na vlhké vlasy, ako aj na suché – pred umytím – stačí, ak ho v nich necháte aspoň 30 minút. Môže sa použiť na vlhké vlasy – po umytí – je dokonalým riešením pre všetky ženy, ktoré majú extrémne suché vlasy. Nemusíte ho oplachovať, úplne sa vstrebe. Dodatočne chráni a regeneruje vlasy až do ďalšieho umytia. Gliss Kur Ultimate Color sa tiež môže aplikovať na suché vlasy alebo len na končeky. Táto kúra okamžite skrášli vaše vlasy, dodá im lesk a skrotí neposlušné pramene.

4. Účinky

Gliss Kur Ultimate Color je produkt, ktorý si farbené vlasy určite obľúbia. Obsahuje množstvo prírodných olejov. Sú veľmi dobre zosúladené a vybrané tak, aby poskytli farbeným vlasom optimálnu starostlivosť. Prípravok okamžite regeneruje vlasy, chráni ich pred mechanickým poškodením. Zvýrazňuje ich lesk a umožňuje vám dlhšie sa tešiť z nádherných, farbených vlasov.

5. Zhrnutie

Gliss Kur Ultimate Color je dobrým a účinným produktom, obsahujúcim veľké množstvo prírodných olejov. Malá, ale praktická fľaštička uľahčuje aplikáciu, avšak, pri používaní pumpičky musíte byť opatrné, pretože má tendenciu zaseknúť sa. Navyše, produkt môžete používať niekoľkými spôsobmi – podľa vašich potrieb a času, ktorý plánujete venovať starostlivosti o vlasy. Okrem toho, malá kapacita produkt ho trochu diskvalifikuje v porovnaní s inými olejmi, určenými predovšetkým pre starostlivosť o farbené vlasy.

288