Kérastase Elixir Ultime Oleo – Complexe The Imperial. Rozžiarujúci a skrášľujúci parfumovaný olej

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

kerastase-elixir-ultime-oleo

Produkt od Kerastase vychádza v nádherne navrhnutej sklenenej fľaštičke, vybavenej veľkou, užitočnou pumpičkou.

Má kapacitu 100 ml a je veľmi účinný – vydrží počas 3 – 4 mesiacov používania.

2. Zloženie

Štyri prírodné oleje, prevládajúce v zložení, rozhodujú o vysokej hodnote prípravku.

kukuričný olej: dokonale regeneruje vlasy, vyživuje ich a dodáva im pružnosť. Vďaka nemu vlasy získajú zdravý vzhľad, odolnosť, začnú sa lesknúť a sú chránené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Dokonca ani suchý vyhrievaný vzduch alebo klimatizácia už nebudú hrozbou.

argánový olej: chráni vlasy pred stylingovými procedúrami, kvôli ktorým sa môžu vlasy ľahko poškodiť. Sú to: farbenie, fénovanie, vyrovnávanie, kulmovanie, energické česanie a používanie gumiek. Všetky tieto faktory oslabujú vlasové cibuľky. Vďaka cenným vlastnostiam argánového oleja budú vlasy nie len chránené zvonku, ale aj regenerované zvnútra.

kaméliový olej: veľmi dobre sa stará o vlasy, vyhladzuje ich a uľahčuje ich stylovanie. Dodatočne vlasy prekypujú odolnosťou a stávajú sa hodvábnymi na dotyk. Kaméliový olej, tiež známy ako čajovníkový olej, pomáha odstraňovať nečistoty z povrchu vlasov, čím zlepšuje prenikanie cenných zložiek.

pracaxi olej: je ľahký, nie veľmi tekutý olej, ktorý sa ľahko aplikuje na vlasy a rýchlo sa absorbuje. Výrazne hydratuje vlasy, chráni ich pred škodlivým UV žiarením a od prípravkov, ktoré nadmerne vysušujú (vrátane amoniaku vo farbách). Zaručuje lesk, odolnosť a sýtu farbu vlasov.

3. Aplikácia

Kerastase olej sa môže použiť rôznymi spôsobmi:

  • na suché vlasy pred stylovaním – ako produkt zodpovedný za výživu, zjemnenie a zlepšenie stylingu.
  • na suché vlasy pred umytím – pomôže vám zbaviť sa toxínov a nečistôt na povrchu vlasov. Dodatočne prenikne do vlasových kutikúl a zregeneruje ich.
  • na upravené vlasy – pre zvýraznenie krásy a lesku a zlepšenie farby.
  • na končeky – presne tam, kde sú vlasy mimoriadne vystavené poškodeniu.

4. Účinky

Kérastase Elixir Ultime Oleo – Complexe The Imperial je nenahraditeľným krokom v starostlivosti o farbené vlasy. Dobre zostavené prírodné oleje okamžite zjemňujú vlasy, zabraňujú ich nadmernému vysúšaniu, blednutiu farby a lámaniu. Olej regeneruje vlasy zvnútra, chráni ich a uchováva zvonku, posilňuje vlasové cibuľky, uľahčuje styling a česanie.

5. Zhrnutie

Veľmi vychýrený, nádherne navrhnutý produkt, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu dobre zostavených prírodných olejov. Avšak, musíte byť opatrné, aby vám fľaštička nespadla na zem, pretože sa môže rozbiť. Olej je účinný, jeho príjemná vôňa sa dlho drží na vlasoch. To, že sa produkt môže použiť na vlasy hneď niekoľkými spôsobmi, umožňuje prispôsobiť typ starostlivosti podľa stupňa poškodenia a podľa vášho životného štýlu.

309