L’Oreal Elvive Extraordinary Oil

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

loreal-elseve-magiczna-moc-olejkow-eliksir-upiekszajacy

Olej na farbené vlasy od L’Oreal vychádza v plastovej fľaštičke s kapacitou 100 ml, vybavenej veľkou, plastovou pumpičkou. Produkt je relatívne účinný, vydrží asi počas 2 mesiacov používania. Balenie je vyrobené z plastu a veľmi prakticky sa používa. Dodatočne sa po spadnutí na zem nerozbije. Ba čo viac, je tiež ľahšie než sklenené fľaštičky. Preto si ho môžete zobrať na výlet.

Navyše má prípravok veľmi peknú vôňu, ktorá na vlasoch vydrží celé hodiny.

2. Zloženie

Olej od L’Oreal je produkt, založený na sile získanej z kvetinových výťažkov. Hlavnou ingredienciou prípravku je výťažok z harmančeka, ktorý má upokojujúce účinky na vlasy. Okrem toho, je bohatý na vitamín C, ktorý bojuje proti voľným radikálom a zlepšuje regeneráciu vlasov. Dodatočne výťažok z lotosových kvetov rýchlo a efektívne regeneruje poškodené pramene, zvýrazňuje ich lesk, zlepšuje odolnosť a vyrovnáva hladinu hydratácie. Ešte k tomu, hlavnou úlohou šípkového oleja je spomaliť procesy starnutia. Dodatočne dodáva prameňom rôzne minerály, potrebné pre ich správnu činnosť. Navyše výťažok z ľanu prítomný v prípravku od L’Oreal zabraňuje vypadávaniu vlasov a zaručuje správnu hladinu hydratácie. Na dôvažok, produkt tiež zabraňuje vysušovaniu a štiepeniu končekov vlasov.

L’Oreal Elvive Oil obsahuje množstvo kvetinových výťažkov. Prírodný olej, objavujúci sa v produkte, sa volá monoi olej. Je to kvalitný prírodný olej, vyrábaný kombináciou kokosového oleja s kvetmi Gardénie tahitskej. Už stáročia ho používajú Polynézania, ktorí majú mimoriadne nádherné, husté a zdravé vlasy. Monoi olej hydratuje, posilňuje, regeneruje a chráni vlasy pred škodlivým slnečným žiarením a vysokými teplotami (napríklad z horúceho fénu). Vďaka kokosovému oleju, obsiahnutému v oleji, sú naše vlasy chránené, odolné a nadmerne sa nevysúšajú.

Dobrou správou je, že olej Elvive obsahuje UV filter, ktorý chráni vlasy pred škodlivými účinkami slnka.

3. Aplikácia

L’Oreal Elvive oil by sa mal nanášať na vlhké vlasy po sprchovaní alebo na suché pramene pred umytím, aby ich vyhladil a odstránil všetky nečistoty zhromaždené na ich povrchu.

Aby sme dodali našim vlasom dennú dávku zdravia a lesku, musíme olej nanášať na suché vlasy. Vďaka tejto procedúre získajú lesk, odolnosť a nádherný vzhľad. Pramienky budú hladké a chránené po celej dĺžke a počas celého dňa. Dodatočne sa zvýrazní aj farba, čo je veľmi dôležité, čo sa týka farbených vlasov s tendenciou blednúť.

4. Účinky

Kvetinové výťažky zjemňujú pramene a ľahko ich hydratujú. Proces aplikácie je veľmi rýchly a ľahký, a to vďaka praktickej pumpičke. Prípravok viditeľne dodáva vlasom žiaru a chráni ich pred škodlivým slnečným žiarením, vďaka obsahu UV filtra. Preto si farbené vlasy ponechajú svoju nádhernú farbu a lesk.

5. Zhrnutie

L’Oreal Elvive oil je produkt, ktorý je stredne účinný, napriek svojmu veľkému objemu. Obsahuje množstvo kvetinových výťažkov, ale len jeden prírodný olej (monoi). Vychádza v praktickej, plastovej fľaštičke a je vybavený veľkou pumpičkou, ktorá skvele funguje až do konca. Prípravok má peknú vôňu. Môže sa používať 3 rôznymi spôsobmi. Tak je možné zladiť typ starostlivosti s vašim osobným výberom.

258