Matrix Oil Wonders Egyptian Hibiscus

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

matrix-oil-wonders-egyptian-hibiscus

Je to olej v spreji s kapacitou 125 ml, uzavretý v plastovej, žltej fľaštičke, zdobenej vzorom, pripomínajúcim malé kvapky tekutiny.

Dizajn musí odhaliť obsah a účel produktu, ale nanešťastie, v porovnaní s inými prípravkami dostupnými na trhu, je vzhľad produktu Matrix dosť skromný.

Olej v spreji je celkom účinný, pretože k jedinej aplikácii potrebujete len 1 – 2 pumpičky preparátu.

2. Zloženie

Matrix Oil Wonders vďačí svojej sile a účinnosti v starostlivosti o farbené vlasy hlavne olivovému oleju a výťažku z ibišteka.

Olivový olej je populárny a jemný olej, známy po stáročia, cenený a používaný v kozmetike na starostlivosť o vlasy a pleť. Má silné regeneratívne, hydratačné a vyhladzujúce vlastnosti. Vďaka tomu vlasy získavajú lesk a objem a nie sú nadmerne zaťažené. Olivový olej je tiež bohatý na vitamín E, zvaný aj vitamín mladosti. Cení sa pre vytvorenie mladistvého vzhľadu, podporu rastu vlasov a udržanie odolnosti vlasov. Olivový olej obsahuje aj prirodzený UV filter, ktorý chráni vlasy pred škodlivým slnečným žiarením.

Výťažok z ibišteka je hlavne zodpovedný za dodanie lesku farbeným vlasom a ich posilnenie. Avšak jeho množstvo v produkte od Matrix je, nanešťastie, veľmi malé. Matrix Oil Wonders tiež obsahuje zdravú dávku viacmocného alkoholu. Tento typ alkoholu neškodí ani nevysušuje vlasy. Naopak, zaručuje správnu hladinu hydratácie. Vytvára špeciálny ochranný film na povrchu vlasov, chráni ich pred poškodením a zároveň im dodáva pružnosť a jemnosť.

3. Aplikácia

Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí produkt nasprejovať na suché alebo mokré vlasy. Postačia vám 1-2 pumpičky prípravku, avšak to závisí od dĺžky a hustoty vašich vlasov. Neoplachujte ho. Olej sa používa veľmi pohodlne a rýchlo. Preto bude predovšetkým užitočný pre všetkých uponáhľaných ľudí, ktorí obmedzujú starostlivosť o svoje vlasy na minimum a nemajú čas na dlhšie kúry.

4. Účinky

Matrix Oil Wonders zanecháva vlasy jemné a lesklé, pričom ich okamžite vyživuje. Prípravok uľahčuje styling a jemne chráni pramene pred poškodením. Dodatočne urýchľuje proces fénovania.

5. Zhrnutie

Matrix Oil Wonders sa môže aplikovať len dvoma spôsobmi (nasprejovaním na suché alebo vlhké vlasy). Neposkytne farbeným vlasom dôkladnú ochranu, avšak zjemní ich a ochraní pred škodlivými účinkami prostredia. Dodatočne nedovolí, aby sa vlasy stali mdlými. Ba čo viac, je to dokonalé riešenie pre osoby v neustálom zhone, a to kvôli rýchlej a ľahkej aplikácii. Ďalšou nevýhodou prípravku je to, že v zložení je len jeden olej, malý obsah výťažku z ibišteka a dominujú iné syntetické látky.

304