Mythic Oil Colour Glow Oil

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

mythic-oil-colour-glow-oil

Vlasový olej pre farbené vlasy zo sady Mythic Oil od L’Oreal je produkt, ktorý vychádza v oranžovej, sklenenej fľaštičke s nepravidelným tvarom. Fľaštička má orientálny dizajn. Je uzavretá plastovou, do medena zafarbenou pumpičkou.

Orientálny vzhľad produktu odkazuje na rituál olejovania vlasov, známy a využívaný po stáročia ženami z Východu.

Mythic Oil Colour Glow Oil je charakteristický silnou, ale celkom príjemnou, štipľavou vôňou. Má kapacitu 100 ml a je veľmi účinný. Na jednu kúru vám postačí 1 – 2 kvapky oleja.

2. Zloženie

L’Oreal Mythic Oil obsahuje štyri vysoko kvalitné prírodné oleje. Každý z nich je bohatý na dobré mastné kyseliny, ktoré bojujú proti voľným radikálom, ochraňujú farbu a lesk farbených vlasov.

Avokádový- je veľmi výživný a regeneračný olej, ktorý obsahuje kompletnú sadu vitamínov, ktoré vaše vlasy potrebujú na to, aby boli nádherné a rástli zdravé. Avokádový olej je tiež bohatý na minerály, ako magnézium, mangán, železo, fosfór, draslík, sodík a zinok. Dodatočne sa tiež skladá z mnohých mastných kyselín z omega – 9 a omega – 6. Ba čo viac, olej posilňuje prirodzennú ochrannú bariéru, vďaka ktorej vlasy nestrácajú hydratáciu a rýchlejšie sa regenerujú.

Hroznový olej – má hojnosť nenasýtených mastných kyselín. Je bohatý na vitamín E, nazývaný vitamín mladosti kvôli svojim vlastnostiam, pôsobiacim proti voľným radikálom. Dodatočne olej dodáva vlasom lesk a dokonale ich vyhladzuje bez toho, aby ich zaťažil.

Brusnicový olej – zlepšuje odolnosť vlasov, chráni ich pred predčasným starnutím. Dobre sa absorbuje a poskytuje im hĺbkovú výživu. Navyše obsahuje niekoľko pre vlasy prospešných minerálov, ako železo, vápnik, magnézium, draslík, sodík, fosfór, zinok, meď, mangán a selén. Nielenže sa stará o farbené vlasy, ale ich aj chráni pred nadmerným vysúšaním.

Ľanový olej – je riešením pre vlasy poškodené v dôsledku stylingových ošetrení, medzi ktoré patrí farbenie. Ozdravuje a posilňuje pramene. Navyše dokonale vyhladzuje vlasy, zabraňuje krepovateniu aj tých najsuchších vlasov. Ľanový olej zabraňuje vypadávaniu vlasov, zlepšuje ich rast, odolnosť a dodáva im jemnosť.

3. Aplikácia

Mythic Oil Colour Glow Oil sa dá použiť na vlhké jemné vlasy po umytí alebo na suché vlasy – hocikedy, kedy potrebujete. Ďalším dobrým riešením je použiť ho pred stylingom alebo fénovaním. Nielenže dodá vlasom krásny lesk a vzhľad, ale ich aj ochráni pred škodlivými účinkami horúceho vzduchu.

4. Účinky

Mythic Oil Colour Glow Oil pôsobí aj na povrchu – vytvára ultra tenkú, ochrannú vrstvu a hĺbkovo ich regeneruje aj zvnútra. Preto sa vlasy nepoškodzujú, a to ani po neustálom nanášaní amoniaku. Olej zaručuje správnu hladinu hydratácie, posilňuje vlasy, garantuje sýtu farbu a lesk na niekoľko týždňov. Dodatočne chráni suché končeky vlasov.

5. Zhrnutie

Olej poskytuje farbeným vlasom luxusnú starostlivosť. Zlepšuje ich vzhľad, ochraňuje ich farbu. Ba čo viac, je veľmi účinný a má silnú, orientálnu, ale príjemnú vôňu. Hojnosť olejov využitých v tomto produkte je taktiež veľkou výhodou. Ďalšou je rôznorodosť použitia. Avšak, čo sa týka nevýhod, musíme spomenúť sklenenú fľaštičku – hoci vyzerá pekne – môže sa pri spadnutí na zem rozbiť.

305