Nanoil vlasový olej

1. Vzhľad, kapacita, efektívnosť

Nanoil vlasový olej

Veľmi pekná, čierna, hladká a cylindrická tmavá sklenená fľaštička, vybavená precíznou pumpičkou, ktorá sa nezasekáva a precízne dávkuje správne množstvo oleja. Tmavá sklenená fľaštička chráni vzácne oleje pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Vlasový olej Nanoil má kapacitu 100 ml a je veľmi efektívny. Taktiež má nádhernú a jemnú vôňu.

2. Zloženie

Zloženie oleja sa mení podľa popísanej verzie oleja. Nie bez dôvodu je Nanoil dostupný v troch verziách; každá je navrhnutá pre odlišný typ pórovitosti vlasov. Preto si musíte uvedomiť, že neexistuje jedno univerzálne riešenie pre všetky typy vlasov. Stupeň pórovitosti určuje, či máme tenké a krehké vlasy alebo drsné a husté. Každý typ potrebuje odlišné kúry a rôznorodosť živín a aktívnych látok. Nanoil preto ponúka tri rôzne typy olejov, ktoré poskytujú potrebnú starostlivosť a pomáhajú prekonávať rôzne problémy s vlasmi a pokožkou hlavy. Môžete si vybrať z:

  • Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou (husté a drsné)
  • Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou (krepovatejúce, mdlé a neposlušné)
  • Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou (dehydrované, poškodené a krehké)

Oficiálna webová stránka obsahuje dôkladný opis každého typu vlasov, takže výber vhodného vlasového oleja nebude problém. Všetky ženy vedia, aké vlasy majú a ako reagujú na kúru.

Navyše, okrem mnohých olejov (v závislosti od verzie je buď 6 alebo 9 olejov) obsahuje rad ďalších skrášľujúcich a vyživujúcich ingrediencii. Nájdete tu: lanolín, pantenol, hodváb, keratín a veľmi dôležitý UV faktor a vitamíny A a E.

Okrem toho sú Kerastim a Baicapil inovatívne komplexy, ktoré sú súčasťou všetkých troch verzií Nanoil. Tieto zložky sú prírodné a dokonale regenerujú vlasy, posilňujú vlasové cibuľky, zabraňujú vypadávaniu vlasov a podporujú rast vlasov. Tieto dve zložky sú schopné stimulovať dokonca aj nečinné cibuľky, z ktorých neskôr rastú silné a zdravé vlasy. V dôsledku toho budú vaše vlasy hrubšie, stanú sa plnšie a hustejšie.

3. Aplikácia

Vlasové oleje Nanoil sa dajú použiť rôznymi spôsobmi. V závislosti od času, ktorý môžete venovať starostlivosti o vlasy, môžete nechať prípravok vo vlasoch a na pokožke hlavy cez noc alebo naolejovať asi na 30 minút. Nanoil sa môže tiež použiť pred alebo po šampónovaní, na suché alebo vlhké vlasy, ako vlasový kondicionér alebo sérum na poškodené končeky.

4. Účinky

Vlasový olej Nanoil pôsobí na povrchu ako aj vo vnútri vlasov. Vďaka tejto vlastnosti, po prvé, zlepšuje ich vzhľad, lesk, odolnosť, hladkosť a jemnosť, po druhé, regeneruje vlasy zvnútra tým, že obnovuje zlomené sulfidové väzby a dopĺňa nedostatky keratínu a vitamínov. Nanoil regeneruje a posilňuje vlasové cibuľky – poskytuje im tak komplexnú regeneráciu a zabezpečuje rýchly rast pevných prameňov.

5. Záver

Vlasové oleje Nanoil sú komplexným riešením, ktoré regenerujú vlasy len za 30 dní a skrášľujú ich od prvého použitia. Výrobok neobsahuje silikóny a parabény, ani SLS a SLES, ako aj ropné deriváty. Prípravok je úplne bezpečný pre pokožku hlavy a vlasy. Nielenže vyživuje, ale aj zlepšuje stav vlasov a úspešne nahrádza celý rad kozmetických prípravkov na starostlivosť o vlasy.

304