Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

redken-diamond-shine-intenseDiamond oil od Redken je jedným z najkrajších produktov dostupných na trhu. Sklenená fľaštička vyzerá takmer ako diamant a má sýtu, tmavú zelenú farbu. 100 ml produktu je vybavených sklenenou pipetou, pomocou ktorej sa olej nanáša. Vrchnák je dômyselne navrhnutý – stačí, ak stlačíte tlačidlo a nadávkujete vhodné množstvo produktu. Je to hygienické a aplikácia je ľahká.

Olej je účinný, ale jeho vôňa neočaruje, skôr pripomína umelé, chemické krémy používané v salónoch.

2. Zloženie

Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense je prestížny produkt. Obsahuje vysokú koncentráciu prírodných olejov, malé množstvo silikónov a iných škodlivých chemikálii, ako SLS, SLES a parabény.

Slnečnicový olej – dokonale posilňuje vlasy, je bohatý na karotén a vitamín E, ktoré sú základom pre udržanie zdravého vzhľadu a mladosti vlasov. Navyše tento olej udržiava správnu hladinu hydratácie vo vlasoch a dodáva im odolnosť. Obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny linolovej, ktorá je zodpovedná za správnu činnosť buniek vlasov.

Olivový olej– sa stará o veľmi suché a poškodené vlasy. Dodáva im odolnosť a zabraňuje ich lámaniu. Olej dodáva vlasom lesk a uľahčuje styling, dodatočne posilňuje ich trvácnosť, vďaka čomu sa stávajú odolné voči každému mechanickému poškodeniu. Olivový olej zabraňuje amoniaku vo farbách nadmerne vysušovať vaše pramene.

Jojobový olej – hydratuje a rýchlo regeneruje vlasy. Vyživuje ich a stimuluje obnovu buniek, umožňujúc vlasom rýchlejšie sa regenerovať a pomalšie starnuť. Dodatočne jojobový olej tiež chráni vlasy pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, mrazu a vetra.

Kokosový olej – obsahuje množstvo draslíka, magnézia a zinku. Rýchlo sa absorbuje dovnútra vlasov, vytvárajúc neviditeľnú vrstvu. Vďaka tomu sú vlasy chránené pred každým poškodením. Ba čo viac, olej zdokonaľuje ich lesk a udržiava ich farbu. Kokosový olej tiež prispieva k obnoveniu proteínovej štruktúry vlasov.

Ľaničníkový olej – je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny (obsahuje asi 90% z nich). Vyživujú vlasy, blokujú ničivé účinky voľných radikálov, ktoré prispievajú k starnutiu vlasov, strate odolnosti, krehkosti a zvýšenému vysúšaniu končekov. Olej tiež zabraňuje toxínom preniknúť do vlasovej štruktúry. Funguje ako filter, ktorý prenáša cenné ingrediencie pre vlasy a zabraňuje škodlivým prvkom.

Marhuľový olej – má nádhernú vôňu, rýchlo sa absorbuje a poskytuje vlasom nádherný lesk a sýtu farbu. Pomáha stylovať vlasy a dokonale ich vyživuje. Dodatočne im pomáha udržať si správnu hladinu hydratácie.

3. Aplikácia

Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense by sa mal nanášať pomocou sklenenej pipety. Len dve alebo tri kvapky postačia k aplikácii na suché alebo vlhké vlasy – pred alebo po umytí. Majte na pamäti, že tento olej by sa mal nanášať len na vlasy, nie na pokožku hlavy. Aplikujte ho od strednej dĺžky vlasy, teda od úrovne uší nadol alebo len na končeky. Počas dňa ho môžete aplikovať niekoľkokrát na suché pramene – kedykoľvek máte pocit, že vaše vlasy stratili vitalitu a odolnosť.

4. Účinky

Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense sa neodporúča výhradne pre farbené vlasy. Jeho hlavnou úlohou je zlepšiť lesk a zvýrazniť farbu všetkých typov vlasov – bez ohľadu na to, či sú farbené alebo majú prirodzený, ale trochu mdlý odtieň. Olej regeneruje poškodené vlasy, dodáva im odolnosť a robí ich jemnými na dotyk. Navyše sa dokonale stará o poškodené končeky a chráni ich pred škodlivým slnečným žiarením. Ba čo viac, vlasy s ním budú menej náchylné na lámanie, zatiaľ čo končeky nadobudnú pekný vzhľad a zabráni sa krepovateniu. Dodatočne, olej uľahčí styling, skrotí neposlušné pramene a zabráni poškodeniu spôsobenému stylingovými procedúrami. Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense zaručuje dôkladnú regeneráciu, nie len farbených prameňov, ale aj prirodzených, bez amoniaku.

5. Zhrnutie

Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense sa odporúča pre všetky vlasy, ktoré sú mdlé a chýba im lesk, sú suché a neposlušné. Produkt očaruje exkluzívnym balením a rozmanitými prírodnými olejmi. Navyše je účinný a jeho použitie sa dá prispôsobiť súčasnému stavu vlasov. Nanešťastie, Redken oil má nepríjemnú vôňu, ktorá sa udržiava na vlasoch počas celého dňa. Ba čo viac, musíte byť opatrné, aby ste nerozbili sklenenú fľaštičku alebo pipetu.

291