Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

schwarzkopf-essence-ultime-diamond-color

Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color vychádza v jednoduchej, plastovej fľaštičke s uzáverom a malou pumpičkou. Má kapacitu 75 ml, žltú farbu a jemnú, orientálnu vôňu. Olej má dosť tekutú konzistenciu, a preto sa rýchlejšie míňa. Sada Essence Ultime bola vytvorená v spolupráci so známou modelkou – Claudiou Schiffer.

Verzia Diamond Color je určená pre farbené vlasy. Pomáha regenerovať a vylepšiť ich nádhernú farbu.

2. Zloženie

Essence Ultime Diamond Color je produkt, ktorý obsahuje dobré alkoholy, ktoré zadržiavajú vodu vnútri vlasov a majú hydratačné účinky. Je neuveriteľne dôležitý pre farbené vlasy, ktoré majú vo zvyku byť veľmi suché kvôli používaniu amoniaka. Najdôležitejšími zložkami produktu od Essence sú dva vysoko kvalitné oleje: slnečnicový a marhuľový.

Slnečnicový olej – sa stará o extrémne suché vlasy. Hydratuje ich, dodáva im lesk a odolnosť. Dodatočne robí vlasy hladšími a krotšími. Zabraňuje elektrizovaniu. Navyše úspešne vyživuje a chráni vlasy pred poškodením a nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Marhuľový olej – má dobrú absorbciu. Rýchlo preniká dovnútra vlasov. Regeneruje vlasy zvnútra. Hydratuje a zabraňuje strate hydratácie. Marhuľový olej dobre vyživuje vlasy a zintenzívňuje ich lesk. Zároveň zdoláva ich mdlý vzhľad a zvýrazňuje ich farbu. Dodatočne je to veľmi jemný produkt s nádhernou, nepatrnou vôňou.

Účinky olejov sú posilnené komplexom, ktorý je kombináciou keratínu, panthenolu a proteínov (Ultime-4-Complex). Zložky dodávajú vlasom lesk a vytvárajú ochrannú vrstvu, ktorá pokrýva vlasy unikátnym leskom, zlepšuje farbu farbených vlasov.

3. Aplikácia

Olej má tekutú konzistenciu a – hoci nie je veľmi účinný – ľahko sa roznáša. Nezaťažuje vlasy, ale zanecháva peknú, jemnú vôňu. Essence Ultime Diamond Color sa dá používať troma spôsobmi:

  1. Pred umytím vlasov (stačí ho nechať 15 – 30 minút).
  2. Po umytí na vlhké, uterákom vysušené vlasy. Olej ich ochráni počas stylovania, uľahčí česanie a dodá im lesk.
  3. Na suché vlasy, pre okamžité vylepšenie lesku a farby, dodanie zdravého vzhľadu a ochrany počas dňa.

4. Účinky

Essence Ultime Diamond Color je olej, ktorý v sebe spája silu prírodných olejov a výťažkov z perál, keratín a panthenol. Toto všetko, aby posilnil, obnovil a ochránil farbené vlasy pred vysúšaním a poškodením. Olej zvýrazňuje farbu farbených vlasov a ochraňuje ju pred vyblednutím.

5. Zhrnutie

Essence Ultime Diamond Color obsahuje len dva prírodné oleje a má malú kapacitu. Kvôli jeho riedkej konzistencii sa minie veľmi rýchlo. Na druhej strane sa dobre stará o farbené vlasy a uchováva ich farbu, lesk a odolnosť. Dodatočne má peknú vôňu, ktorá ostáva na vlasoch relatívne dlho.

273