Pureology Serious Colour Care Reviving Red Oil

1. Vzhľad, kapacita, účinnosť

pureology-serious-colour-care-reviving-red-oil

Je to červený olej s nádhernou vôňou, veľkou kapacitou (125 ml). Vychádza v plastovej fľaštičke, vybavenej fialovou pumpičkou. Fľaštička je uzavretá plastovým vrchnákom, ktorý tiež zabraňuje jeho rozliatiu alebo náhodnému stlačeniu pumpičky.

Produkt má krásnu, kvetinovú – rastlinnú a sviežu vôňu, ktorá, nanešťastie, dosť rýchlo vyprchá z vlasov.

Dodatočne je prípravok účinný a vydrží počas 3 – 4 mesiacov používania.

2. Zloženie

V zložení nájdeme bezpečné, 100% biorozložiteľné zložky. Olej neobsahuje žiadne parabény, silikóny ani sulfáty. Ba čo viac, Pureology Serious Colour Care Reviving Red Oil neobsahuje ingrediencie živočíšneho pôvodu.

Navyše obsahuje dva významné oleje: sezamový a slnečnicový.

Sezamový olej – dokonale sa stará o farbené vlasy. Zabraňuje blednutiu alebo neželanému zosvetľovaniu prameňov (napríklad v dôsledku slnečného žiarenia). Má regeneračné a vyživujúce vlastnosti, zanecháva vlasy lesklé a odolné.

Slnečnicový olej – posilňuje vlasy a zabraňuje strate hydratácie. Okamžite im dodáva lesk a zjemňuje pramene. Uľahčuje česanie suchých, zamotaných vlasov. Ba čo viac, slnečnicový olej zanecháva vlasy hodvábne jemné a lesklé. Vďaka vysokému obsahu kyseliny linolovej zo skupiny omega-6 spomaľuje procesy starnutia vlasov a efektívne blokuje nepriaznivé účinky voľných radikálov.

Nanešťastie, zlou správou je, že olej obsahuje jednosýtny alkohol, ktorý patrí do skupiny takzvaných “zlých alkoholov”. Po dlhšom používaní môže vysušiť vaše vlasy.

3. Aplikácia

Pureology Serious Colour Care Reviving Red Oil prekvapuje všestrannosťou používania. Môžete ho použiť pred alebo po umytí vlasov, na vlhké alebo suché pramene, pred alebo po stylovaní ako produkt so zjemňujúcimi vlastnosťami, dodávajúci lesk, ako dodatok k balzamom, kondicionérom a maskám a dokonca aj ako celonočnú kúru (olej musíte votrieť do vlasov, nechať ho pôsobiť do rána a potom ho zmyť, aby ste sa zbavili nadbytočného oleja). Ba čo viac, olej ochráni vlasy počas farbenia. Za týmto účelom by ste ho mali naniesť od strednej dĺžky vlasov a nezmyť, a až potom naniesť farbu. Výsledkom toho bude, že amoniak nepoškodí vaše pramene.

4. Účinky

Hlavnou úlohou Pureology Serious Colour Care Reviving Red Oil je vyzdvihnúť krásu farbených vlasov, dodať im lesk a postarať sa o správnu hladinu hydratácie. Olej ochráni vlasy pred každým poškodením a tiež bude skvelým dodatkom k produktom pre každodennú starostlivosť o vlasy. Ak ho nanesiete pred farbením, ochráni pramene pred škodlivými účinkami amoniaku.

5. Zhrnutie

Oleju tlieskame za nedostatok parabénov a ingrediencii živočíšneho pôvodu. Avšak najväčšou nevýhodou produktu je obsah alkoholu, ktorý má vysušujúce účinky. Navyše produkt obsahuje len dva prírodné oleje. Pureology Serious Colour Care Reviving Red Oil má peknú, sviežu vôňu, kt

243